kalıp altı masa tipi iskele
kiralık kalıp altı iskele

H Tipi Kalıp Altı İskele Sistemleri

H Tipi Kalıp Altı İskele Sistemi (Masa Tipi İskele) döşeme altı taşıyıcı iskele olarak kullanılan en mukavemetli sistemdir. Sistemin ana elemanı olan çerçeveler, çapraz elemanlarla birbirine bağlanır.

Şantiyelerde sistem ve eleman çeşitliliğine göre masa kalıp döşeme altı iskelesi ve merdiven kulesi olarak kullanılmaktadır. Genellikle işçilik ve zaman açısından kâr sağlaması adına masa kalıp olarak çok katlı binalarda tercih edilmektedr. Masa kalıp olarak kullanılması durumunda ana taşıyıcı mukavemetine bağlı olarak iskele açıklıkları maksimum tutulup malzeme ve işçilikten tasarruf sağlanır. İlk kurulum sonrasında proje sonuna kadar tekrar montaj gerektirmez.

Döşeme kalınlığı 2mt.'yi bulan sanayi yapıları, köprü, üst geçit vb. gibi sanat yapıları ve endüstryel tesisilerin yapımlarında hız kazanmak için iskele sistemi olarak kullanılır. Sistemi oluşturan elemanlar birbirine uyumundan dolayı size bir sonraki projelerinizde de hız, ekonomi ve güven sağlar.

İnşaat iskelesi, alüminyum ve çelik kalas, platform merdiven, alüminyum kalıp ve güvenlik bariyeri konusunda sormak istedikleriniz için ücretsiz danışmanlık hattımız..

0549 210 31 31