satılık italyan inşaat iskelesi
İtalyan İskele

İtalyan İskele Sistemleri

İtalyan İskele Sistemi
İtalyan İskele Sistemi yapıların cephelerinde kullanılan, güvenli çalışma ortamı sunan, hızlı kurulup sökülebilen, kolay depolanabilen, cephelerle tam uyumlu çalışabilen yapısı ile birçok avantajları olan, yaygın kullanılan bir iskele sistemidir.

Avantajlar
100 m. yüksekliğe kadar güvenle kurulabilir. Hızlı kurulup sökülür, el aleti gerektirmez, zaman tasarrufu sağlar. Hafiftir, kolay istiflenir. Depolarken fazla yer kaplamaz, alan tasarrufu sağlar.

Kalite ve Güvenlik
Birleşim kaynakları GAZ ALTI Robotik Kaynak makinaları ile yapılmaktadır. İskele panolarında kopmaya, kırılmaya, kesilmeye karşı dayanıklı özel pim kullanılır. Çelik platform yüksek mukavemetli olması için roll-form makinası ile özel form verilerek imal edilir. Sistemdeki sabit parçalar korozyona karşı sıcak daldırma galvaniz ile kaplanır. Mekanik testlerden geçmiş, sertifikalı boru, profil ve saclar kullanılır.

Kullanım alanları
Konut, hastane, stadyum, iş ve alışveriş merkezi inşaatlarında, restorasyon projelerinde, asansör ve galeri boşluklarında tamirat, sıva, boya, kaplama, yalıtım gibi işlemler için güvenle kullanılır.

Sistemin Özellikleri
Sistemin çalışma prensibi, iskele panolarının üst üste geçirilerek yükselme mantığına dayanmaktadır.
Her modülde bel ve diz seviyesinde olmak üzere 2 yatay bağlantı elemanı bulunur, pano üzerindeki pimlere takılarak kilitlenir.
Oluşturulan her kata 2 adet çelik platform koyularak güvenli çalışma ortamı oluşturulur.
Merdivenli platformlar ile katlar arası geçiş, ayrı bir merdiven kulesi kurmadan emniyetli bir şekilde sağlanır.
Yan korkuluk, topukluklar, duvar bağlantı elamanları ile sistemin güvenliği tamamlanır.

İnşaat iskelesi, alüminyum ve çelik kalas, platform merdiven, alüminyum kalıp ve güvenlik bariyeri konusunda sormak istedikleriniz için ücretsiz danışmanlık hattımız..

0549 210 31 31